3Pcs/Set BIOAQUA Лицето за Нега на Вшмукување Црна Маска на Лицето Маска Нос Blackhead Смена Пилинг Кора Исклучување Црна Глава Акни Третмани
Ново

3Pcs/Set BIOAQUA Лицето за Нега на Вшмукување Црна Маска на Лицето Маска Нос Blackhead Смена Пилинг Кора Исклучување Црна Глава

DEN 262.00
DEN 475.20

Во форма достапна за нарачката


3 Pcs/Set BIOAQUA Лицето за Нега на Вшмукување Црна Маска на Лицето Маска Нос Blackhead Смена Пилинг Кора Исклучување Црна Глава Акни Третмани

Главните својства

Пол:
Женски
Употреба:
Целото Лице
Формулирањето:
Лосион
Тип:
Пилинг Маска
Земја/Регион на Производство:
Кина
сертификација:
GZZZ
GZZZ:
YGZWBZ
Функција:
Навлажнувачки,Масло контрола,Анти-Стареењето,Пигментацијата Пенкалата,Белење,Длабочина Надополнување,Третман на Акни
НЕТО-WT.:
60g 35m 35ml
Број На Модел На:
032100
Состојка:
Суштината на растенијата
Сертификат Број:
GZZZ
Тип На Објект:
Третман & Маска

Избор на купувачот