(1000 компјутери/многу) Т1.25A 250V TE5 Бавно Удар Subminiature Осигурач, УЛ VDE RoHS Одобрен, 1.25 А, 1.25 Amp.
Ново

(1000 компјутери/многу) Т1.25A 250V TE5 Бавно Удар Subminiature Осигурач, УЛ VDE RoHS Одобрен, 1.25 А, 1.25 Amp.

DEN 15264.00

Во форма достапна за нарачката

TE5 Време Заостануваат Subminiature Осигурач.
Напон : 250 V , Тековни : 1.25 A ( Т1.25m A ).
Количина : многу 1000 парчиња.
Големина : L8.4 x W4x H mm 7.2 ( 0.33x0.16x 0.28 инчен ). 100% Нови , Никогаш Не Се Користи. Ro HS Согласност .
Примерокот слики се T2 Amps осигурувачи.
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.

Главните својства

Кршење Капацитет:
Ниска
is_customized:
Yes
Употреба:
Resettable
Број На Модел На:
ФУ-TE5-Т1.25A-1000
Стандарди За Безбедност:
АДС

Избор на купувачот