Sauvoo 2sets/многу Круг Топката Јасно Стаклено Шише 25мм 30мм со Filigree База Капи за DIY Pendant Ѓердан Накит Одлуки Наоѓање
Ново

Sauvoo 2sets/многу Круг Топката Јасно Стаклено Шише 25мм 30мм со Filigree База Капи за DIY Pendant Ѓердан Накит Одлуки Наоѓање

DEN 176.00
DEN 219.36

Во форма достапна за нарачкатаSauvoo 2sets/многу Круг Топката Јасно Стаклено Шише 25мм 30мм со Filigree База Капи за DIY Pendant Ѓердан Накит Одлуки Наоѓање
1)Материјал : Стакло+Алуминиумски база
2)Големина :
15mm база+25мм стаклена топка
20mm база+30мм стаклена топка
3)Бои : Сребрена/Gold/Античкиот бронзена Боја
4)Пакување : 2sets /opp вреќа
(1 поставува =1pcs Капи база+1pcs стаклена топка)
6)Забелешка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку DHL, EMS, UPS-от, FEDEX и така натаму (Освен оддалечените области).
7)Можеме да ви понудиме капка превозот услуга. И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet;
Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet;
Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet
8) Ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Главните својства

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
K0818
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
SAUVOO
Материјал:
Стакло
Шарм Тип:
Стакло Приврзоци
Материјал:
Стакло+Алуминиумски
бои:
сребрена/Gold/античкиот бронзена боја
Големина на:
15mm база+25мм топка
Количина:
2 парчиња/многу
Пакет:
2 парчиња/многу
Функција:
стаклена топка наоди
дизајн:
стаклена топка pendant
Тип:
стакло pendant 25mm
Стил:
стаклено шише pendant
Употреба:
круг стакло pendant

Избор на купувачот