Оригинални Голи Проектор Крушка Светилка UHP 190/160W 0.9 E20.9 за NP115+ NP215+ NP210+ NP110+ NP215 NP216+ NP-V300X+ MP512 MP612
Ново

Оригинални Голи Проектор Крушка Светилка UHP 190/160W 0.9 E20.9 за NP115+ NP215+ NP210+ NP110+ NP215 NP216+ NP-V300X+ MP512

DEN 2051.00
DEN 2229.60

Во форма достапна за нарачката

100% Оригинални Голи Osram Проектор светилка UHP 190/160 W 0.9 E20.9
Основни Информации.
Објектот UHP 190/160 W 0.9 E20.9 Светилка UHP 190/160 W Фитинг за ЕЗ.K3000.001 / MC.40111.001 / 5 J.Y1405.001 / 5 J.J5405.001 / 5 J.J6 L05.001 / 5 J.J6 S05.001 / 5 J.J6 H05.001 / ЕТ-LAL320 / 5 J.J9 R05.001 NP115+ NP215+ NP210+ NP110+ NP215 NP216+ NP-V300 X+ MP512 MP612 животниот век 2000-3000hours Гаранција 180days, ако светилка не работат добро во текот на времето, можете да го промените нова. Испорака во Рок од 2 дена по плаќање Попуст
Цел > 50 парчиња , контактирајте со нас
Повеќе слики
Зошто да се купи од нас
Предности На
1. Професионална Соработка Тим со 24 часа услуга.
2. 120-ден Гаранција. Гаранцијата е многу подолго од некои компании.
3. Изобилство од Акции ни овозможи да се организира shippment брзо, обично светилки нареди може да се превезува на истиот ден.
4. Со добар квалитет и со иста цена, најниската цена и со ист квалитет.
Б Повратни информации од клиентите
Магацин
Било каков проблем, Контактирајте ме

Главните својства

Број На Модел На:
UHP 190/160W 0.9 E20.9
светилка:
Висок притисок Жива Светилка
Гаранција:
180 дена
Примена:
Бизнис, Едукација,дома
фитинг за :
Benq проектори
Број На Модел На:
UHP 190/160W 0.9 E20.9
Просечен Живот:
2500 часа
Wattage:
190/160W
Напон:
66-220V
Преносни:
Yes
Име:
Snlamp

Избор на купувачот