Топла Продажба 6pcs/set 2.5-5мм Големини Алуминиум Пластична Рачка Капчиња Куки Плетење Предиво Игли Ткаат Сет за Шиење agulha де croche
Ново

Топла Продажба 6pcs/set 2.5-5мм Големини Алуминиум Пластична Рачка Капчиња Куки Плетење Предиво Игли Ткаат Сет за Шиење agulha

DEN 376.00
DEN 470.40

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Одлично за плетење
Игли се анти-корозија да се задржи долговечност
Постојат доволно за вас да се избере некој што треба
Тоа е лесно да се carrry ,лесен за употреба
Спецификација :
Материјал : алуминиумски +пластика
Кука големина : 2,5 mm ,3.0 mm,3.5 мм,4.0 mm,4.5 мм,5.0 mm
Добредојдовте На Нашата Продавница! Шопинг Среќно!
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ве молиме да бидете Трпеливи!
Ali Express Стандард Превозот,Кина Пост Воздух Mail и Сингапур Пост Воздух Пошта е нашата главна превозот метод, а со бесплатен превозот за повеќето земји и региони.Тоа може да се направи за 10 да 30 работни дена за испорака,ако имате било какви прашања или било какви посебни барање,дали ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO/ FPO
2.ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
3.Сликите се земени од реалниот објект, но може да има нешто како бојата разликата за светлина и различни серија,особено на некои модел прикажан не се вистински објект и се за вашиот референца само.
4.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот .Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.
5.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Ве молиме да ни даде шанса да slove проблем пред неутрални или негативни повратни информации!
Нашата цел е задоволството на клиентите!
Ако имате било какви прашања или има било каков проблем на објектот,ве молиме да ни ги испратите преку интернет или е-пошта ПОБРЗО,ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО.Ние веруваме дека доброто communlcation ќе постигне добар резултат.
Trademanager : cn1510327114
Верувајте Ни. Контактирајте Со Нас. Ти Верувам. Да Ви Помогне. Ние сме пријатели!
Cusomer е задоволи е многу важно за нас!

Главните својства

Тип:
Иглички & Игли
Употреба:
Капчиња Кука
Материјал:
Пластична Рачка Алуминиум

Избор на купувачот