Луксузна Shockproof Оклоп Карбонски Влакна TPU Случај За Samsung Галакси S8 S8 Плус S7 S7 Работ S6 S6 Работ Случаи Задниот Поклопец Capa Coque
Ново

Луксузна Shockproof Оклоп Карбонски Влакна TPU Случај За Samsung Галакси S8 S8 Плус S7 S7 Работ S6 S6 Работ Случаи Задниот Поклопец

DEN 96.00
DEN 119.52

Во форма достапна за нарачката

Луксузна Shockproof Оклоп Карбонски Влакна TPU Случај За Samsung Галакси S8 S8 Плус S7 S7 Работ S6 S6 Работ Случаи Задниот Поклопец Capa Coque
Карактеристики :
1.Бранеа површината со карбонски влакна обложени на врвот и на дното par
2.Исклучително заштитна, додека одржување на стилски, тенок, лесен-за-држете дизајн
3. Чувствителни копчето опфаќа овозможи одговорно притиска
4.Не се лизга, анти-отпечатоци и нула-доказ
5. Воскресна усни за да го заштитите екранот и леќа од гребнатини и дамки
6.Токму мери cutouts за лесен пристап до сите функции
Спецификации :
Бренд : Fraternize
Материјал : заштита на Животната средина TPU Карбонски Влакна
Компатибилен со :
За Samsung Галакси S8
За Samsung Галакси S8 Плус
За Samsung Галакси S7
За Samsung Галакси S7 Работ
За Samsung Галакси S6
За Samsung Галакси S6 Работ
Пакет се вклучени :
1 x Phone случај
1 x Мало Пакет

Главните својства

Материјал:
За S6, За S6 Работ, За S7, За S7 Работ, За S8, За S8 Плус
Бренд Име:
Fraternize
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S8 Плус,Галакси S8,Галакси S7 Работ,Галакси S7,Галакси S6 работ,Галакси S6
дизајн:
Сјајна,Мат,Бизнис,Обична,Спорт,Гроздобер
Големина:
For Samsung Galaxy S8
Карактеристики:
Мека TPU Карбонски Влакна
S8 случај:
TPU Карбонски Влакна СЛУЧАЈ
оклоп случај:
tpu случај
Стил:
Анти-Пропадна /Анти-удар
Материјал:
Ултра тенок TPU Карбонски Влакна
Мека СЛУЧАЈ:
За Samsung Галакси S8
tpu случај:
За Samsung Галакси S8 Плус
Анти-удар Случај:
За Samsung Галакси S6
Анти-удар маска:
За Samsung Галакси S6 Работ
Анти-удар Задниот поклопец:
За Samsung Галакси S7
Карбонски влакна случај:
за samsung галакси s7 работ

Избор на купувачот