Лето Нови Чипка Вест Девојка се Облекуваат Бебе Девојка Принцеза се Облекуваат 2-6 Возраст Облека Децата Партија Костим бал розова
Ново

Лето Нови Чипка Вест Девојка се Облекуваат Бебе Девојка Принцеза се Облекуваат 2-6 Возраст Облека Децата Партија Костим

DEN 902.00
DEN 959.52

Во форма достапна за нарачката


2016 Лето Нови Чипка Вест Девојка се Облекуваат Бебе Девојка Принцеза се Облекуваат 2-6 Возраст Облека Децата Партија Костим бал розова
пакување : 1pcs фустан
големина : 2 T/3 T/4 T/5/6
одговараат на детска возраст : 2 години~6years стари
Answer : ___________________________ Note : плочка мерка,таму можеби 1~3 cm грешка,ве молиме да се разбере,ви благодариме!
Висок Квалитет,Фабрика Цена! ќе ги најдете на прекрасен свет! pls се провери мојата продавница websit :

Главните својства

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
Бал
Јака:
Екипажот Вратот
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Геометриски
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Spandex,Voile,Mesh
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Вграден Градник:
No
Објектот:
Девојка фустан вест
одговараат сезони:
Лето
Големина:
2T/3T/4T/5/6
Recemonds детска возраст:
2-6 години
боја:
Розова,бела,сива,како што е подолу слики

Избор на купувачот