AloneFire DV32 Нуркање светло 18650/26650 ПРЕДВОДЕНА Подводни Рефлектори XM-L2 Водоотпорен се нурне светлина Светилка Факел Преносни Фенер
Ново

AloneFire DV32 Нуркање светло 18650/26650 ПРЕДВОДЕНА Подводни Рефлектори XM-L2 Водоотпорен се нурне светлина Светилка Факел Преносни

DEN 826.00
DEN 826.08

Во форма достапна за нарачката


Нови Нуркање Се Нурне Светлина Факелот
Бренд Име : Alonefire
Број на модел : DV32
Сијалицата : КРИ XM-L2 LED
Емитуваат Боја : бела
Најновите L2 LED обезбедува поголема светлина интензитет и униформност во споредба со конвенционалните T5/T6 или У2 LED светилки!
LED живот : 100,000 часа
Направен од висок квалитет на елоксирани алуминиумски легури исклучително нула-доказ и отпорен на корозија
Можат да се сместат до 100 метри вода длабочина нуркање
Интегрирани кул површината на светилка глава обезбедува ниска топлина и покрај високи перформанси
Прилагодлив интензитет на светлина под вода работеше
Постојано менување на светлината интензитет од малку се движат switch
Запечатени водоотпорен дизајн
Издржливи, двојно-подмачкано О-прстен печати обезбедува двојна сигурност да функционираат под вода
3-optically tuned огледало рефлектор за оптимално светлина излез
Напојува со 1 x 3.7 V 18650 или 26650 Батеријата
Тежина : 158g
Најдобро одговара за : Нуркање, кампување, планинарење, пешачење, лов, риболов ..
Експрес транспорт инструкции и Повратни информации :
(1)ве Молиме прочитајте ја нашата објект спецификации над внимателно и потврди дека е она што ви треба.
(2) зборувате со нас на линија или оставете порака овде на сите прашања на нашиот објект, превозот термин и цената.
(3) Ако некои дополнителни барања на нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате од нас.
Некои известувања за превозот :
(1) HK Пост mail времето за испорака е околу 15-22 дена (некои треба околу 30 дена), ве молиме љубезно биде малку трпеливи додека чекате за на вашиот парцели.
(2)исто така, се размислува и за други Express (UPS-от, DHL, Fed Ex, ТНТ или ЕМС) 2 до 8 дена доставени.
(3)ве Молиме контактирајте со нас одеднаш ако има било какви aberrant e-mail пораки.
(4) ве Молиме испратете ни ги вашите предлози како што знаете нешто подобро од нас. Ние ќе го цениме вашите добри идеи.
(5) Ако понудата нашите HK Пост бесплатен превозот предмети, ние САМО превоз преку HK ПОСТ. Ние ќе се изврши нашите обврски, исто како што сте се договориле.
(6) Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
(7)Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас, но не било неразумно ве молиме барања.
Важни Информации :
Потрошувачите треба да биде сигурни во тоа дали нивните земји се дозволени за увоз на Овој производ купување.
Ако не сте сигурни дали вашата земја им овозможува на овие видови на производи,
ние ви препорачуваме да се јавите во обичај за потврда.
Ние нема да бидеме одговорни за загуба поради царинската конфискација.
Контрола на квалитет :
(1)Ние тест секој објект пред превозот да се осигура дека тие се во добра состојба.
(2) Како искусни снабдувач ние пакет на стока во картонска кутија со EPE, кој ќе се спречи вашиот објекти од некои неочекувани штети ефикасно за време на породувањето.
(3)Ние ви нудиме брза испорака, обично околу 3 дена подготовка. Ова е приближно време, вашата пратка податоци ќе биде до вашите специфични нарачки.
(4)Ние ќе знаете на следење на број еднаш ние?пет испратено на вашите производи.
Повратни информации/Оценка нашата услуга :
Pls да ни оставите вашиот коментар на нашите производи и услуги по вас?пет добиле вашите производи; ова ќе ни помогне да се направи подобро во иднина. Ние?ќе резервни no напор да се надополни нашите целиот систем да ги задоволи сите наши вид клиенти.

Главните својства

Боја На Каросеријата:
Црна
Тип На Објект:
Рефлектори
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Зум:
No
сертификација:
CE,FCC,RoHS
полнач:
Не Е Применливо
Функција:
Шок Отпорни
Поддршка Dimmer:
Stepless затемнување
Тело Материјал:
Алуминиум
боја:
Бела
Префрлете Го Режимот:
Зумирање
Лумен:
Други
Бренд Име:
Alonefire
Тип На Светилка:
нурне факелот
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
DV32
Осветлување Растојание:
100-200 метри
Wattage:
12
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
Водоотпорен:
Yes
Модел на LED Монистра:
L2

Избор на купувачот