KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35396 Број 3 Speckle F8 Тип Целосна Структура Фендер Метални Делови Гравирање
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35396 Број 3 Speckle F8 Тип Целосна Структура Фендер Метални Делови Гравирање

DEN 1932.48

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Протера резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот