Задните Опашка Bumpe Магла Светлина Светилки комплет со префрлање за Suzuki Vitara -
Ново

Задните Опашка Bumpe Магла Светлина Светилки комплет со префрлање за Suzuki Vitara -

DEN 4224.00

Во форма достапна за нарачката


Задните Опашка Bumpe Магла Светлина Светилки &Подигнат switch за Suzuki Vitara 2016 - Пакет Содржина . 1 Задните магла светлина (S-koito) .1 Автомобилската жици се подигнат .1 префрлате

Главните својства

За Возило Брендови/Модел:
Suzuki
Тип На Објект:
Ден Светлина
Име На Модел:
990E0-54P10-СВЕТИЛКИ DRL 36584-56P00-000 36583-56P00-000
Објектот Дијаметар:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1.5kg
Suzuki Модел:
vitara
Бренд Име:
DILIDILI

Избор на купувачот