1pcs Алуминиум SCX10 RTR Y Линкови Врвот продолжен AX80043 За РК Axial Трки SCX10 SUV JEEP Off-Road Автомобил
Ново

1pcs Алуминиум SCX10 RTR Y Линкови Врвот продолжен AX80043 За РК Axial Трки SCX10 SUV JEEP Off-Road Автомобил

DEN 513.00
DEN 570.24

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики : 100% Сосема Нов Материјал : Алуминиум Дел No : AX80043 Дел Име : SCX10 RTR Y Линкови 1 buc Компатибилен со SCX10 RTR Забелешка : Оваа ставка не ги содржи сите компоненти AX80043. Ве молиме погледнете го слика ве Молиме обратете се до вашиот настава за дел број и слика Количина : КАКО на Сликата
Ве молиме не негативни директно ако ништо друго ,pls контактирајте со нас прво ,ние ќе ви помогнат да се реши тоа ,ви благодариме !
Ние прифаќаме ALIPAY СМЕТКА САМО
Објектот ќе биде со брод до alipay сметка на превозот адреса ако нема посебни белешки од купувачот.
ако нема плаќање пристигне во 7 дена по објект завршен.
Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од China Post Воздух mail.
Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на ALIEXPRESS како превозот адреса за стока.
Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас ВЕДНАШ по уплатата.
Сите предмети се испраќаат во рок од 48 часа од добивањето на плаќање
(не вклучувајќи и викенди и државни празници)
Време на испорака околу 8-25 работни дена да повеќето земји :
10-45 дена да Обединетото Кралство
6-45 дена да Австралија
8-25 дена за САД
10-45 дена да повеќето земји во Европа
3-5 недели во Италија /Канада Како врв на превозот, времето за испорака е зголемен во некои области
Сите се врати ставки мора да се врати во 3 дневна смета од денот на доставувањето и Известување нас преку aliexpress порака во 2days смета од денот на доставувањето.
Било доцна известување на враќање, и ние не ќе се обезбеди враќање и наплата на услуги.
Сите предмети МОРА да се вратат во првобитната состојба, со сите кутија и додатоци.
Купувачот мора да ги сноси сите предмети се врати превозот такси, данок, царина, итн.
За пари гаранција за враќање : такси превозот и осигурување надоместоци се неповратни, и таму е 10% restocking надоместоци кои се применуваат за сите пари гаранција за враќање во било која причина.
Без побарувања на сите штета на објектот outerbox предизвика од страна на превозот couriers.
Сите врати непотребни предмети, ние ќе ги провери и да ги испита неисправни.
Ако неисправни предизвика со Човечки оштетувања, оштетувања од вода, заспивам штета и во correctable користење, сите поправка цена го носат на купувачот.
Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој купувач кој заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек. Во случај дека не сте задоволни со трансакцијата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решавање на сите прашања има пред да замине повратни информации. Ние ќе ви одговори да што ПОБРЗО преку Trade Manager порака. Ние да се потрудиме да ги задоволи вас. (негативна повратна информација НЕ е мудро решение за решавање на било какви проблеми)
Ако планирате да ни даде неутрален/негативна повратна информација/Ниска оценка повратни информации, бидејќи на вашата лоша купување искуство со нас, ве молиме контактирајте со нас во секое време, па како да се прочисти вашето незадоволство и да го решат проблемот.
Вие сте добредојдени да не контактирате во мојот Trade Manager порака. Ве молиме да се избегне контакт со нас преку е-пошта како Trade Manager порака е најдобар начин да се заштити и на двете страни. Ние ќе ви помогне во секој можен начин И имаат за цел да одговори на сите пораки во рок од 24-48 часа.
Ако имате било какви прашања ве молиме да користите ebay Пораки да контактирате со мене

Главните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Директорот Оска
Алатка Материјали:
Алатки
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
За Возило Тип:
Автомобили
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
AX80043
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Y Линкови
Скала:
1

Избор на купувачот