Трговија На Големо Злато Сребрена Боја Bouvier Des Flandres Ѓердан Жените Оригами Изјава Ѓердан Куче Спомен Kolye Кс Оди Collares
Ново

Трговија На Големо Злато Сребрена Боја Bouvier Des Flandres Ѓердан Жените Оригами Изјава Ѓердан Куче Спомен Kolye Кс Оди Collares

DEN 655.00
DEN 1007.52

Во форма достапна за нарачката

Куче Спомен pendant ѓердан е рачно изработени модни животинско ѓердан,тоа се прави на цинк легура. Деликатни мода накит ќе ве потсетам на вашата најдобра пријателка и убавина меморија!
Забелешка : ако имате било какви прашања,можете да ме контактирате во секое време,ако ви треба мојата помош,јас ќе дадам се од себе за да ви помогнат.Јас ќе се обезбеди најдобра услуга и највисок квалитет за вас. Можете да мало,трговија на големо,капка превозот,изберете. Над 200$ може да биде бесплатен превозот од DHL, или ЕМС

Главните својства

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Главниот Камен Боја:
Бела
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
45cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
27*22mm
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
ѓердан
кориснички:
Yes
Pendant Големина:
како Слика
боја:
ЗЛАТО,СРЕБРО.
Тежина:
5g
Главниот Камен:
Бела
Место на Потекло:
копното
Рачно изработени:
Yes
Обликот:
Bouvier des Flandres
Повод:
Партија
Материјал:
Цинк Легура

Избор на купувачот