2018 Најновите Мажите Смешни Печатени Т Кошули mens Т-Маица Град Винил Dj Мускулите Черепот Памук Хумор на Мажите Crewneck Tee Кошули
Ново

2018 Најновите Мажите Смешни Печатени Т Кошули mens Т-Маица Град Винил Dj Мускулите Черепот Памук Хумор на Мажите Crewneck

DEN 719.52

Во форма достапна за нарачката
Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
GILDAN
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No

Избор на купувачот