(10pcs/многу) T6.3А 250V TE5 Бавно Удар Subminiature Осигурач, УЛ VDE RoHS Одобрен, 6.3 А, 6.3 Amp.
Ново

(10pcs/многу) T6.3А 250V TE5 Бавно Удар Subminiature Осигурач, УЛ VDE RoHS Одобрен, 6.3 А, 6.3 Amp.

DEN 287.04

Во форма достапна за нарачката

TE5 Време Заостануваат Subminiature Осигурач.
Напон : 250 V , Тековни : 6.3 A ( T6.3А ).
Количина : многу 10 парчиња.
Големина : L8.4 x W4x H mm 7.2 ( 0.33x0.16x 0.28 инчен ). 100% Нови , Никогаш Не Се Користи. Ro HS Согласност .
Примерокот слики се T2 Amps осигурувачи.
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.

Главните својства

Број На Модел На:
ФУ-TE5-T6.3А-10
Кршење Капацитет:
Ниска
is_customized:
Yes
Употреба:
Resettable
Стандарди За Безбедност:
АДС

Избор на купувачот