500pcs 30*40cm Бела Коска јп транспарентен ziplock пластични кеси јасно патна торба за пакување за накит подароци торбичка додатоци кеси
Ново

500pcs 30*40cm Бела Коска јп транспарентен ziplock пластични кеси јасно патна торба за пакување за накит подароци торбичка додатоци

DEN 7341.00
DEN 7727.52

Во форма достапна за нарачката

ziplock кеси големина Други вреќи Кликнете тука : , , , , , ,
Топло совети : големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.1-2mm, поради различните методи за тестирање. Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

Главните својства

боја:
Бела
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Должина:
40cm
Објектот Тежина:
0g
Објектот Ширина:
0cm
Производ Карактеристики:
ziplock пластични кеси
Објектот Висина:
30cm
Број На Модел На:
30*40

Избор на купувачот