Бесплатен Превозот 2m Дијаметар 0.8 мм ПВЦ Гумени Zorb Топката Вода Одење Топката оди На Вода Гумени Човековите Хрчак Топка
Ново

Бесплатен Превозот 2m Дијаметар 0.8 мм ПВЦ Гумени Zorb Топката Вода Одење Топката оди На Вода Гумени Човековите Хрчак Топка

DEN 10603.00
DEN 11280.00

Во форма достапна за нарачката


Бесплатен Превозот 2m Дијаметар 0.8 мм ПВЦ Гумени Zorb Топката Вода Одење Топката оди На Вода Гумени Човековите Хрчак Топка
Добредојдовте на нашата продавница.Нашата имаат нашите фабрики,професионални производи и продажба на разни видови на гумени производи за многу години,меур фудбалска топка,вода одење топката,zorb топката,воздух песна,вода дупка,вода брануваа,банана-брод,гумени базен,гумени одбојка поле,гумени боречка,гумени шатор,итн.
Производи Опис
Производот Се Покаже
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Што е со големина?
A : Овој производ е 2m дијаметар за возрасни и деца.
Она што боите на вода брануваа можете да изберете од?
A : на цената на водата брануваа се исти.Можете да изберете различни бои.Ве молиме оставете порака за кои бои би сакале да кога ќе го поставите цел.
Е пумпа (воздушен компресор)се вклучени?
A : Не се вклучени.
Колку време е време на испорака?
О : ќе добиете вашите производи, во рок од 2 недели по плаќање.
Што гарантира постојат?
A : 3 години гаранција за Квалитет за да се избегне вашиот по-saleservice ризик и бесплатна поправка за полнење.
Дали е можно да се печати ништо на воздухот песна?
A : Можете да притиснете броеви и свој лого за слободни.
Она земји ќе брод вашата производи ?
О : за целиот свет.
Како да се платат?
А : во Моментов,што може да се плати со користење на Visa,Mastercard,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер.Повеќе детали,ве молиме contack нас за да ви помогнеме.
Увозни давачки,даноци и давачки?
А : ве Молиме обрнете attenttion дека увозните давачки,даноци и наплати не се вклучени во точка цена или превозот надомест.Таму се наплаќаат на купувачот одговорност,ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат цена за купување.
За Нас
Испорака Детали
1.Стандард на превозот превозникот е DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от,тоа ќе трае 5-7 buiness дена да испорача.
2.Царински давачки или даноци на купувачот resposibility за сите огласи.Ве молиме проверете со вашиот локален царинската испостава ако имате било какви сомнежи.
3.Ве молиме confire ќе се стави на точни и comlete превозот адреса .Вие сте resposible за дополнителна наплата, ако пакет вратени бидејќи од грижите адреса.
Совети
1.Гумени одење на вода топката не бара остри објекти во областа.
2.Забрането е да се носат копчиња,мобилен телефон,glassde и додатоци да се игра остар.
3.Употребата на производи треба да бидат проверени пред печат е здрава,и се справи со рака безбедно.
4.Ве молиме притиснете на"UP" prompt на производот да се користи ,не се јават на употреба.
5.Треба да се игра назад на рака,го држете се справи.
6.Децата треба да имаат родителска грижа при играње.
7.Луѓето withe срцеви заболувања,висок крвен притисок,и слабите институции имале подобро не се игра.
8.Поројниот дожд,три или повеќе силни ветрови и не треба да се користи.

Главните својства

Пол:
Унисекс
Тип:
zorb топка
Дијаметар:
2.0 M
Карактеристики:
Гумени
Број На Модел На:
Вода топката-02
CE:
Сертификат
Предупредување:
Не допирајте остри работи
Бар-кодот:
No
Бренд Име:
HIBADOU
Возраст Опсег:
Grownups
сертификација:
CE
Материјал:
Пластични
Големина:
2.0m
Пластични Тип:
0.8 mm дебелина ПВЦ
Тежина:
13KG
Inflating време:
Помалку од 3 минути
Teachnical:
Топлина запечатени
додаток:
Поправка Колекции
MOQ:
1 Парче
испорака:
од express

Избор на купувачот