5 Choics 1KG Навлажнувачки Анти-Стареењето Црвено Вино од Грозје Семе се Зголеми Лаванда Маска За Лице во Прав Вратот Рака Салон за Убавина СПА Производи
Ново

5 Choics 1KG Навлажнувачки Анти-Стареењето Црвено Вино од Грозје Семе се Зголеми Лаванда Маска За Лице во Прав Вратот Рака Салон

DEN 1632.00

Во форма достапна за нарачката


Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Дејството на слободните радикали оксидација отпор е од 15 до 25 пати поголема од онаа на витамин Д.
Ефикасност : овој производ е добар навлажнувачки и негување ефект, додаток на влага во исто време да се прилагоди на водениот баланс на кожата, биланс на нафта кожата лачење, подобрување на кожата пенетрација функција, направи целосна кожата на еластичноста, бела жад-како камен облагородување. Може ефикасно да исчезнат меланин, го надополнува исхрана, подобрување на квалитетот на кожата сеопфатно, да се реализира во кожата ефект, направи кожата влажна компактен, светла и се движат.Црвено Вино Маска Во Прав
Состојки : црвено вино полифеноли, амино киселина навлажнувачки кожата ензим, колаген, натриум alginate.Грозје семе Маска во Прав
Состојки : екстракт од семе од грозје, колаген, хијалуронска киселина, бисер во прав, натриум alginate.Роуз Маска Во Прав
Состојки : роуз во прав, алги екстракт, природен навлажнувачки фактор, амино киселини, на microcapsules на витамин.
Ефикасност : овој производ се зголеми со прав како главни суровини, додека одржување на кожата доволно влага ефикасно промовирање на кожата апсорбирање на активните состојки во рози, за да се постигне ефект на сеопфатна санирање, често користејќи може да остане во кожата руса, фер и еластична и сјајна. Кора се исклучува кога речиси сува (околу 15 минути)
За Лицето, вратот, рака употреба.
Кожа : сите типови на Кожа, особено за сува Кожа.Камилица Маска Во Прав
Состојки : камилица суштина, hamamelis екстракт, ликер, алое прав, натриум alginate.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.Лаванда Маска Во Прав
Состојки : дијатомит, натриум alginate, пченка скроб, лаванда суштина, амино киселина, хијалуронска киселина.
Ефикасност : семе од грозје е моќен природен антиоксиданс.
5 Choics 1 KG 1000g Навлажнувачки Анти-Стареењето Црвено Вино од Грозје Семе се Зголеми Лаванда Маска За Лице во Прав Вратот Рака Салон за Убавина СПА Производи
1.00 ДОЛАРИ /килограм
Било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку Порака, ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден, ви благодариме за вашето време и трпение.
Ефикасност : анти-алергиски назад црвена, поправка на оштетена кожа, рамнотежата на водата, смируваат кожата, им овозможи на кожата да ги апсорбира ефективни состојки во природната камилица, богата со растителни гуми за џвакање може да навлажнувачки, мазна кожа и да ги смири кожата, враќање на кожата деликатна, зголемување на чувствителни отпор.
Ефикасност : црвено вино полифеноли имаат силен антиоксиданс, се спречат слободните радикали функцијата на кожата, враќање на кожата сјај и еластичност, претставуваат деликатна мускулите е за да се капе вода нежна розова, подарок afresh кожата енергетски енергија, го надополнува влага и хранливи материи, влагата континуирано, ја прават кожата бела внатре длабоко црвена боја, мека, свежи и полни со еластичност.
PS : секој 30g маска прав употреба 30-35 ml млеко
Пакетот Вклучува : 1 KG Маска во Прав(ве Молиме оставете ги во редот на кој ќе се избере,ви Благодариме)
220. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Употреба : земете 30g маска прав во сад , мора да биде полека додадете млеко, возбуда во една насока, со млеко веднаш возбуда! За да го залепите, ќе биде предмет да се наслика лицето ќе не падне надолу.

Главните својства

Тип На Објект:
Третман & Маска
Пол:
Унисекс
Тип:
Перат Маска
Функција:
Анти-Стареењето,Навлажнувачки
Употреба:
Целото Лице
Состојка:
/
НЕТО-WT.:
1KG
Формулирањето:
кал
Број На Модел На:
1000g/пакет

Избор на купувачот