Симпатична Стил Плоштадот Школка Ѓердан Earring Комплети За Жени Девојка Накит Сетови Со 45см Синџир Злато Сребрена Боја Ѓердан Ѓердани
Ново

Симпатична Стил Плоштадот Школка Ѓердан Earring Комплети За Жени Девојка Накит Сетови Со 45см Синџир Злато Сребрена Боја Ѓердан

DEN 254.00
DEN 363.36

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Бренд Име:
LUXUKISSKIDS
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Материјал:
Школка
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ЃЕРДАН EARRING СЕТ
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
Бренд Нови
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на купувачот