Цвеќиња Силикони Торта Мувла Sugarcraft Boder Фондан Силикони Cupcake Декорација Калап За Печење Gumpaste Мувла Кујна Bakeware
Ново

Цвеќиња Силикони Торта Мувла Sugarcraft Boder Фондан Силикони Cupcake Декорација Калап За Печење Gumpaste Мувла Кујна Bakeware

DEN 201.12

Во форма достапна за нарачката


Цвеќиња Силикони Торта Мувла Sugarcraft Boder Фондан Силикони Cupcake Декорација Калап За Печење Gumpaste Мувла Кујна Bakeware
Големина на : 6.4*6.4*1.2 cm Материјал : 100% foodgrade силикони Боја : зелена Мека,Флексибилни и Издржливи Оценка на температура : -40 centigrade на +210 centigrade Лесно да се формираат надвор и машина за миење садови безбедноГлавните својства

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Бренд Име:
sunglory
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
GS2037
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
SGS,ФДУ
Комплет Број:
1
Печење & Тесто Алатки Тип:
силиконски фондан мувла
Материјал:
100% foodgrade силикони
боја:
Зелена
Обликот:
Цвеќиња
Големина:
6.4*6.4*1.2cm
Тип:
цвет силиконски калап
Стил:
калап за печење
Функција:
цвет силикони торта мувла
Употреба:
цвеќиња фондан мувла
Објектот:
sugarcraft мувла
Име:
цвет gumpaste мувла

Избор на купувачот