Гориво премерување вентил за Гориво пумпа за контрола вентил Заеднички железнички систем вентил за Гориво Пумпа за Влезот Премерување Вентил 0928400727
Ново

Гориво премерување вентил за Гориво пумпа за контрола вентил Заеднички железнички систем вентил за Гориво Пумпа за Влезот Премерување

DEN 2508.00
DEN 2640.00

Во форма достапна за нарачката


КОМПАНИЈАТА НЕМА.
ОЕМ БР.
ПРИМЕНЛИВИ ПУМПА
ВОЗИЛО
W727 0928400727 0445020049 A6640700001 A6640700201 Мицубиши canter-35 55 65 75 3.0

Главните својства

Објектот Тежина:
0.21
Објектот Должина:
10
Осветленост Дел Број:
0445020049 A6640700001 A6640700201
Објектот Ширина:
9
Материјал Тип:
Челик
Земја/Регион на Производство:
Кина/Guangdong
Производителот Дел Број:
0928400727
Специјални Функции:
гориво премерување
Бренд Име:
WANATOP
Grandis-Година:
2007 година
Поставување на Возило:
дизел заеднички железнички систем
Другиот Дел Број:
0445020049 A6640700001 A6640700201
Мицубиши Модел:
Grandis
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Објектот Висина:
6
Напон:
24 V
Максимална Оперативни Тековната:
1.8 А
Неактивен Тековната:
1380-1430 ма
Отпорот:
2.6-3.15 Ω
PMW Сигнал со Фреквенција:
165-195 Hz
Железнички Притисок:
40 Пратеник
Пакување големина:
10*6*5 cm
Тежина:
0.22 kg
Гориво Премерување Вентил Единица Алијас:
IMV вентил, EFC / MEUN вентил, SCV вентил, PCV вентил
Функција:
Контрола на горивото во и надвор од висок притисок пумпа

Избор на купувачот