Моден Ѓердан Хривнија Обетки Прстен Зелени Дијамант Златна Боја Свадба Накит Сетови За Жените Кристал Африкански Фустан Додатоци
Ново

Моден Ѓердан Хривнија Обетки Прстен Зелени Дијамант Златна Боја Свадба Накит Сетови За Жените Кристал Африкански Фустан Додатоци

DEN 474.00
DEN 911.52

Во форма достапна за нарачката


Состојба : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНА : 1set Материјал : злато/позлатен,кристал,гем Големина : како на сликата покаже Боја : како на сликата покаже Совршен обработка 100% физички слика

Главните својства

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
OUHE
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жени,Девојки
Број На Модел На:
WS-TL402506
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Нараквица/Обетки/Прстен
Накит Сетови:
Злато

Избор на купувачот