Нови Едноставни Модни Мрачно Девојки Фустан Партија Отворено Лето Облечи За Дете Удобно Квалитет Деца Фустани За Девојки vestidos
Ново

Нови Едноставни Модни Мрачно Девојки Фустан Партија Отворено Лето Облечи За Дете Удобно Квалитет Деца Фустани За Девојки vestidos

DEN 280.00
DEN 508.80

Во форма достапна за нарачката


Нови Едноставни Модни Мрачно Девојки Фустан Партија Отворено Лето Облечи За Дете Удобно Квалитет Деца Фустани За Девојки vestidos
Девојки Партија Фустани Големина : 90,100,110,120,130
Девојки Партија Фустани Боја : Темно Сина, Црвена
Забелешка : Поради различни големини на секоја земја,според биста,должина,рамо Изберете Големина.
Големина На Рамо
(cm) Биста
(cm) половината
(cm)
Должина
Референца
Висина (cm) 3 T(90cm) 36 56 / 48 90 4 T(100cm) 37 58 / 51 95 5 T(110cm) 38 60 / 54 105 6 T(120cm) 39 62 / 57 115 7 T(130cm) 40 64 / 61 125
1.ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
2.како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.)
3. Референца возраст/Висина е само за референца pls предмет на мерење на големина.pls контактирате ако имате било какви прашања пред плаќање
4. Внимание игнорира ознака големина доаѓа со крпа
Нови Едноставни Модни Мрачно Девојки Фустан Партија Отворено Лето Облечи За Дете Удобно Квалитет Деца Фустани За Девојки vestidos

Главните својства

Дете НИ Големина:
4T, 5T, 6T, 7T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Бренд Име:
changbvss
Материјал:
Лен,Полиестер,Памук
Стил:
Симпатична
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Обвиткан
Шаблон Тип:
Шарени
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
ffLYQ007
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
А-Линија
Име :
Сина Шарени Девојка Се Облекуваат Лето Девојки Фустани
За Бебето, Возраст :
Околу 2~6 Години Бебиња
Сезони :
Лето
Модел :
Утринска Слава
Карактеристики :
Моден Памук Дише
боја:
Сина,Розова,Виолетова
Објект:
ffLYQ007
Стил :
Повик Слатка
Дизајн :
Off-the-рамо Фустан
Тип :
девојки облека

Избор на купувачот