220V/12V Дигитален LED Температура Контролер 10A Термостат за Контрола на Вклучите Сонда термометар НОВИ #20/22W
Ново

220V/12V Дигитален LED Температура Контролер 10A Термостат за Контрола на Вклучите Сонда термометар НОВИ 20/22W

DEN 192.00
DEN 256.32

Во форма достапна за нарачката

Материјал : Пластични Боја : Како на слики прикажани Модел : XH-W3001 Температура опсег : -50 ~ 110 C Температура точност : ± 0.1 C Мерење на точност : ± 0.2 C Текст мерење : NTC 10 K L = 1 M водоотпорен сонда Моќност : 12 V Излезна Моќност : 120 W Излез Тип на : Директен Излез Излез капацитет : до 10 A Инсталација висина : 73mm (4mm отвор) Големина : 61 * 45 * 31mm (2.4*1.77*1.22 ") Не мало пакет Количина : 1 Pc. Материјал : Електрични компоненти Боја : Видете слики Опис Температура мерен опсег : -50 ~ 110 контрола на Температурата опсег : -50 ~ 110 Температура мерење на точноста : плус или минус 0.2 степени Температура, контролата на точноста : плус или минус 0,1 степени Текст мерење : NTC10 K сонда L = 1 метар водоотпорен влезна моќност : според класификацијата на избор Излезна моќност : според класификацијата на избор Изглед, големина : 60 * 45 * 31 мм Прес up да се покаже започнете со температура копчето Долго притиснете Го НАГОРЕ копчето на температура на екранот Трепка, притиснете го НАГОРЕ или НАДОЛУ копче за Поставување на почетокот на температура вредност Притиснете Надолу на екранот копчето за да се запре температура Долго притиснете го Надолу копче за температура на екранот Трепка, притиснете го НАГОРЕ или Надолу копчето Постави за да го запрете температура вредност Количина : 1 Pc Пакетот вклучува : 1 Pcx 12 V/220 V 10 A Дигитален Термостат за Контрола Switch Температура Контролер LED + Сонда '

Главните својства

боја:
220v
Бренд Име:
OOTDTY
Стил:
Вградени
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под
Дисплеј Тип:
Дигитални
Макс Мерење На Температурата:
100°C - 119°C
Број На Модел На:
Други
Употреба:
Внатрешна
Теорија:
Сензор На Температура На
Моќност Тип:
Други

Избор на купувачот