Оригиналниот NILLKIN Ултра Тенки и Дебели TPU Случај За OnePlus X/еден плус X/ЕДЕН E1001 (5.0 инчен) Hight Квалитет Мека TPU Задниот Капак на Телефонот
Ново

Оригиналниот NILLKIN Ултра Тенки и Дебели TPU Случај За OnePlus X/еден плус X/ЕДЕН E1001 (5.0 инчен) Hight Квалитет Мека TPU

DEN 297.00
DEN 330.24

Во форма достапна за нарачката


Оригиналниот NILLKIN Ултра Тенки и Дебели TPU Случај За One Plus X/еден плус X/ЕДЕН E1001 (5.0 инчен) Hight Квалитет Мека TPU Задниот Капак на Телефонот
Аргентина Пријател Информации
Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до
2 пати годишно.
Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари,
Царина ќе биде 50% од вишокот .
Руски Пријател се Обрне Внимание ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред.
Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига!

Главните својства

Мало Пакет:
Yes
Големина:
For OnePlus X
Карактеристики:
Мека TPU
Функција:
Анти-удар
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
NILLKIN
дизајн:
Транспарентна
Компатибилен Бренд:
За OnePlus X
боја:
Избриши / Сиви / Кафеави
Материјал:
TPU
Одговараат на:
За OnePlus X
Случај Тип:
Hight Квалитет TPU
Продажба:
Микс Цел/Боја
Тип:
Случај
Број На Модел На:
За OnePlus X

Избор на купувачот