Лицето Чистење Mung Грав Кал Пилинг Акни Blackhead Третман Маска Смена Contractive Пора Белење Хидратантен Креми за Нега на SA65
Ново

Лицето Чистење Mung Грав Кал Пилинг Акни Blackhead Третман Маска Смена Contractive Пора Белење Хидратантен Креми за Нега на SA65

DEN 167.00
DEN 208.80

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Пол:
Унисекс
Употреба:
Целото Лице
Формулирањето:
кал
Тип:
Перат Маска
Функција:
Навлажнувачки,Масло контрола,Анти-Стареењето,Белење,Длабочина Надополнување,Третман на Акни
НЕТО-WT.:
50g
Број На Модел На:
SA65
Состојка:
Други
Тип На Објект:
Третман & Маска

Избор на купувачот