2018 Печати Мажите Т Кошула Лето Американски Класичен Мотор Улица 500 инспириран Мотоцикл Љубител на Уметноста маици Tee Кошула
Ново

2018 Печати Мажите Т Кошула Лето Американски Класичен Мотор Улица 500 инспириран Мотоцикл Љубител на Уметноста маици Tee Кошула

DEN 614.88

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик

Избор на купувачот