C-Кука Windproof Обратна чадор Долго месо тело Превртена Двоен Слој Креативни Само Стојат Дожд Заштита Чадор Пад на Превозот
Ново

C-Кука Windproof Обратна чадор Долго месо тело Превртена Двоен Слој Креативни Само Стојат Дожд Заштита Чадор Пад на Превозот

DEN 858.00
DEN 902.88

Во форма достапна за нарачката


Производ детали : Материјал : Pongee
Боја : Како на сл шоу
Големина на :
Должина : 81cm/31.5 инчен
Под капата на дијаметар : 107cm/41.35 инчен
Отворете висина : 81cm/31.5 инчен
Тежина : 0.65 KG
Пакет : 1 * Обратна чадор
Карактеристики :
1.Вртење на светот на чадори наопаку - буквално :
Најновите brolly дизајн престанува вода капе врз вас со отворање во обратна
2.се врти кон надвор напуштање на сува страна на крошна од надвор.
3.За да го затворите чадор, корисниците се повлече нагоре, наместо да го влече надолу, како што е случај со нормален brolly.
4.Ова ја прави капе вода во рамките па тоа не го прави на влажна околина.
5.тоа се прави со користење на 'патентиран' огради дека го промени начинот на чадор се отвора и затвора

Главните својства

Тип:
Чадори
Панел Материјал:
Pongee
Контрола:
Не-автоматски Чадор
Шема:
Долго се справи со Чадор
Материјал:
190T Најлон Ткаенина
Производот:
Рекламирање Чадор/Подарок Чадор
Возрасна Група:
Возрасни лица
Големина:
One Size
Функција:
Виси
Бренд Име:
PARACHASE
Број На Модел На:
FT54

Избор на купувачот