Голем 40cm Чанта Вистинска Кожа Рамо Жени Шопинг Торба Tote Квалитет Голема Торба Жени
Ново

Голем 40cm Чанта Вистинска Кожа Рамо Жени Шопинг Торба Tote Квалитет Голема Торба Жени

DEN 1766.00
DEN 4416.00

Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[производи]-[8471]
[xlmodel]-[custom]-[43404]
[xlmodel]-[custom]-[43404]
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[8469]
[xlmodel]-[custom]-[8469]
[xlmodel]-[custom]-[8469]
[xlmodel]-[производи]-[38481]

Главните својства

Големина:
40x10x28cm
Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
QBaoBao
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Број На Модел На:
3067
Обликот:
Hobos
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Totes
Надворешноста:
Никој
цена:
евтини ниска фабрика трговија на големо цена
Брод:
Бесплатен превозот
клиентите:
женски дама жените пропушти девојка студентите
Функција:
гласник рамо tote чанта
квалитет:
висок квалитет на добра убаво
Стил:
туристички бизнис канцеларија шопинг
capasity:
голема големи capasity
Материјал:
вистинска кожа вистински cowhide

Избор на купувачот