БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Оригинални Проектор Крушка Светилка DT00821 UHP 200/140W за Здраво та чи CP-X264/CP-X3/CP-X3W/CP-Х5/CP-X5W/CP-X6/ HCP-600X
Ново

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Оригинални Проектор Крушка Светилка DT00821 UHP 200/140W за Здраво та чи CP-X264/CP-X3/CP-X3W/CP-Х5/CP-X5W/CP-X6/

DEN 4925.00
DEN 5184.00

Во форма достапна за нарачката

Фабричките пакување за оригинални светилка модул(НП)
2.Ние сме подготвени за signning на договорот со вас, ако треба да се осигураме дека нашиот квалитет. Компатибилен светилка со домување(CBH) и компатибилен гола сијалица(ОБ)
4. Ве молиме проверете дали светилка е правилно да се седи и да се вклучени во, и дека поклопецот е зезнав безбедно над тоа, како што повеќето проектори и телевизии нема светлина со капак за да се отвори како безбедносна функција. Проверете објективот на вашиот лцд проектор/телевизија и светилка прво за сите остатоци кои може да се предизвикува сликата прашања. Ве молиме консултирајте се со вашиот производителот техничка поддршка линија за решавање на проблеми на оваа. Дали е ова проблем со мојата ламба?
A : Можеби.Општо земено, ние ќе брод надвор стоката во рок од 1~3 работни дена.
Сепак, можете да уживате во брза испорака во рок од 24 часа откако производи се во парк!
Гаранција :
Светилки : 180 денови
Нови dmd чипови : 90 дена
Користи dmd чипови : 30 дена
Со исклучок на човековите штети и штетите предизвикани со успеа работата на проектори.
Опис на производот : БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Оригинални Проектор Крушка Светилка DT00821 UHP 200/140 W за Здраво та чи CP-X264/CP-X3/CP-X3 W/CP-Х5/CP-X5 W/CP-X6/ HCP-600 X
Бренд Име :
Geying
Број На Модел :
DT00821
Сијалица Тип:
UHP200/140 W
Живот време :
2000-3000 часа
Fittable проектор модели : Hita чи CP-X264/CP-X3/CP-X3 W/CP-Х5/CP-X5 W/CP-X6/HCP-600 X/View Sonic PJ359 W/PJL321
Пакување :
Картонска кутија со пена
Минимална Цел количество :
1 парче
Превозот Термини :
DHL, UPS-ОТ, FEDEX, EMS
Време на испорака :
Во рок од 24 часа по уплатата
Начин На Плаќање :
Paypal, T/T, Western Union
Пакување & Испорака :
1. Светилки себе само пумпа од бела светлина, проблеми со боја се проблем со телевизија/проектор, било поради стареењето на LCD панелот, или поради лоша боја тркала. Контактирајте не доколку има било каков проблем кога ќе го поставите светилка.Различни видови на лцд проектор светилки се достапни. Оригиналниот светилка модул(НП)
2. Добредојдовте да контактирате со нас за повеќе детали. Дали е ова проблем со мојата ламба?
A : Можеби. Ние имаме професионална тимска работа, и значително акции за повеќето предмети. Замена на проектор светилка режач(AC и DC)
5.Проектор светилки имаат 180-ден гаранција; dmd чипови имаат 90-ден гаранција итн.Имаме посебен тимска работа за по-продажбата на услугата 24*7 да помогне да се реши било каков проблем. Други проектор додатоци : напојување, боја тркала, DMD чип, фанови, леќа, панели, итн. Оригиналниот светилка со домување(OBH) и оригинални гола сијалица(ОБ)
3. Ако нема остатоци, тоа е најверојатно проблем со DMD чип, кој ќе треба да се замени
Q4 : Мојот екран има жолта/сина/зелена нијанса или помина црно-бело.
Информациите на компанијата :
GEYING ЕЛЕКТРОНИКА е еден од пазарот лидери за проектор делови на повеќе од 10 години. Мало горење мирис може да биде нормална за првите неколку часа на употреба, сепак, ако мирисот опстојува или да се влоши, тоа би можело да биде светилка прегревање, ве молиме да се затвори вашата единица да се спречи понатамошни проблеми. Далечински Контроли за сите брендови. Дали е тоа проблемот со светилка?
A : Не, најверојатно.
Q3 : број на бели точки не се појави на екранот. Картонска кутија со пена. 24*7 услуга по продажбата!
Препорачаните Производи :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Q1 : јас само инсталирано светилка и јас сум уште се добива без слика.
Q2 : јас само инсталирано мојата ламба и таму е мирисот на горење пластика.

Главните својства

Бренд Име:
GEYING
Број На Модел На:
DT00821
Тип На Сијалица:
UHP 200/140W 1.0
живот време:
2000-3000 часа
Fittable проектор модели:
Здраво та чи CP-X264/CP-X3/CP-X3W/CP-Х5/CP-X5W/CP-X6/ HCP-600X
Пакување:
Картонска кутија со пена
Минимална цел количина:
1 Парче
време на испорака:
Во рок од 24 часа по уплатата
Местото на Оригиналот:
Кина
Примена:
Образование, Бизнис, Дома, итн.

Избор на купувачот