(50Pieces/Многу)Нови пристигна свадба прачки лента бел сјајот самовила свадба /brithday /божиќ декорација
Ново

(50Pieces/Многу)Нови пристигна свадба прачки лента бел сјајот самовила свадба /brithday /божиќ декорација

DEN 1468.00
DEN 1631.04

Во форма достапна за нарачката


БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(50 Pieces/Многу)Нови пристигне Custome свадба прачки лента бел сјајот самовила свадба /brithday /божиќ декорација 5
0pcs /многу Многоцветни Свадба Лента Спи
ck / Sparklers Самовила Магија Прачки со Ѕвона Свадба Декоративни
Должина на Стап : 30cm
Дијаметар на Стап : 5mm
Должина на Лентата : 60cm ( пред да не се врзуваат)
Ширина на Лента : 1.5 cm
Ве молиме љубезно ја напушти Боја Не дека ќе prefered ,ако не остави порака , ќе испрати случаен избор ,ви благодариме !
Ако сите погоре комбинација на боја не се задоволи за вас ,не грижете се , тука се повеќе бои за вашиот изберат , во комбинација на бои кои ви се омилени , бидете Уникатна Лента Прачки која е само ти Припаѓа !!
Juse остават порака ( УНИКАТНА БОЈА ) и оставете ја бојата Не ,
Сјајот појас се злато за сите .
На пример : 1 или 2 (изберете било која тројца што ќе prefered ) панделки различни бои
За да се заврши еден Единствен Свадба прачки која е Belone само на вас ...
Имаме многу различни стилови на оваа Лента прачки , pls изберете стилови, од (стил A ,B ,C ,D,E,F,G,H,I,J,K ,L,M,N) .
Сите стилови и бои не се погодни за вас , без проблем .Combin боја со себеси
Само нека знае colou Не дека ќе prefered , па ние ќе го направи свадба прачки исти како вашите потреби .
Свадба прачки користи на вистинската свадба партија !

Главните својства

Број На Модел На:
стил C
Производ Класификација:
Streamers
is_customized:
Yes
Бренд Име:
IVINLA
Материјал:
лента прачки
Повод:
Свадба & Ангажман,Свадба
Стилот Не:
B
Лента:
3 еез
Чипка:
wihout
Бел:
со златно ѕвоно

Избор на купувачот