Нови Пристигнување Струг Коси месо тело Вежба Чак B18 3-16mm со Клучните Morse 4 MT4 месо тело за CNC
Ново

Нови Пристигнување Струг Коси месо тело Вежба Чак B18 3-16mm со Клучните Morse 4 MT4 месо тело за CNC

DEN 2006.00
DEN 2112.00

Во форма достапна за нарачката

Нови Пристигнување Струг Коси месо тело Вежба Чак B18 3-16mm со Клучните Morse 4 MT4 месо тело за CNC
Пакет содржина :
1pc вежба чак
1pc Morse коси месо тело
1pc копче
Примена
Погодна за тешки супер-тешки за обработка, најчесто се користат за мала длабочина на фреза и CNC machining центар, во состојба да издржи високата брзина и намалување на моќ
Вежба чак спецификација
Стегање спектар Димензија Коси Бр. Коси Понесе Дијаметар Тежина (kg) 0.6-6mm Φ32*L39mm B10 10.094 mm 0.15 1-10мм Φ43*L53mm Б12 12.065 mm 0.4 1-13mm Φ53*L68.3мм B16 15.733 mm 0.7 3-16mm Φ53*L68.3мм B18 17.78 mm 0.85 5-20mm Φ65*L81.5mm B22 21.793 mm 1.3
Почитувани costomers :
Ви благодариме за избере нашата продавница.
Ве молиме оставете ни ја вашата e-mail во порака кога ќе го поставите цел,
ние ќе испрати овој прирачник , параметри.
или некои итни ситуации, ние ќе ве контактираме одеднаш.
Ви благодариме!
1.Fasttobuy фокусирани на движење контрола на индустријата за 6 години,со неколку стручни
2.Со сопствена независна бренд TOAUTO,FASTTOBUY и сопствени Истражувања и Развој на способност.
3.Обезбеди ОЕМ & ODM услуги.
4.Со повеќе од 10 години искуство во странство бизнис и имате група на индустриски инженери.
Начин На Плаќање
Генерално,ние го прифаќаме следниов начин на плаќање : T/T, Paypal, Western Union, Кредитна Картичка, Alipay и ЈЕНИ банка ;
100% уплата, пред испорака, ве молиме бидете сигурни дека ќе го напушти целосно точни информации, вклучувајќи :
Fullname, Адреса, Пост код, Телефонски Број, е-пошта, стоките ќе бидат испратени на адресата која ја остави во ред,
Логистички прашања
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2~5 дена (работни дена,не празник сезони) по исплата потврди од страна на платформа.
Со цел да се осигура дека секој клиент добива право на производот,имаме квалитет на проверка пред испорака.
Работно време : EST 9 : 00 часот - 6 : 00pm
За било какви прашања, ве Молиме падна слободно да контакт.

Главните својства

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
B18-MT4
Тип:
Други

Избор на купувачот