LS83219 јоргованот бал сјајна вечер фустан со сјајот исклучување рамо душо девојки фустан за партија со воз фотографии 2018
Ново

LS83219 јоргованот бал сјајна вечер фустан со сјајот исклучување рамо душо девојки фустан за партија со воз фотографии 2018

DEN 16793.00
DEN 32927.04

Во форма достапна за нарачката


За лична употреба купувачот :
1. Има 3 слоеви на hardnet направи здолниште подуени.
2.Тоа е нашиот оригинален дизајн и 100% реално шоу,не е направен од страна на копија.
3.Има околу 10.000 видеа покажуваат различни фустани на youtube, можете да пребарувате "љубов сезона венчаница"на youtube,ќе ни се најде.
4.Има живеат-на instagram за нашиот изложбен салон секојдневниот(околу 2000 метри квадратни и 600
парчиња акции фустани).Можете да ги следите нас "ls_cherry" таму.
5.Мала промена прифатени,како на пример, додавање ракави,или да додадете поставата внатре.
6. Ажурирање за 10 нови дизајни секоја недела.
За веледрогерија и чување на :
1.Ние би сакале да обезбеди слики да ви листата на вашиот веб-сајт.
2.Ако нарачате повеќе од 5 парчиња (исто desgin во 5 парчиња,или измешани 5 дизајни) едно време,може да се добие
попуст.
3.Фустанот може да бидат направени од ткаенина што ги испраќате до нас.
4.Топло добредојде за да ја посетите нашиот изложбен салон и фабрика секое време.
5.Ние може да дизајн и производство на фустани за вас, само што не се продаваат на другите, ако имате голема
количина барање

Главните својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Деколте:
Душо
Декорација:
Sequined,Лак,Appliques,Чипка,Цвеќиња
Ткаенина Тип:
organza
Вграден Градник:
Yes
Број На Модел На:
Вечер Фустан-LS83219
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Моден Елемент:
Бонбони боја
Вистински Слики:
Yes
Бренд Име:
CHANVENUEL
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Воз:
Судот Воз
боја:
како слика show/розова
Големина:
us2-us20w /custom
време на испорака:
15-25days
колекција:
вечер , матурска , партија
Ракавите:
исклучување на рамо
Emblishment:
чипка, цвеќиња,appliques,полиестер,beaded,
Назад:
Ланче
Деколте:
Душо
Ткаенини:
organza
Име:
Љубов Seaon Вечер Фустан 2018-LS83219

Избор на купувачот