KNL ХОБИ Војаџер Модел PEA170 Т-62 Средни Резервоарот Дополнителни Ограда Стил 1 Метал Гравирање
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PEA170 Т-62 Средни Резервоарот Дополнителни Ограда Стил 1 Метал Гравирање

DEN 2046.24

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Главната Битка Резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот