KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35012 СЕМ (Сем) -2 / СЕДИШТЕТО (црвено знаме) -2 земјата-to-air проектили гравирање лист надградба на комплет
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35012 СЕМ (Сем) -2 / СЕДИШТЕТО (црвено знаме) -2 земјата-to-air проектили гравирање лист надградба на

DEN 1727.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Проектили / танкер
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот