Музичка Уметност 3 Панел Ѕидното Сликарство Современ Дом Decors Црни Гори Гитара Поп-Арт Слики Декорација На Платно Сликарство Печатени
Ново

Музичка Уметност 3 Панел Ѕидното Сликарство Современ Дом Decors Црни Гори Гитара Поп-Арт Слики Декорација На Платно Сликарство

DEN 407.00
DEN 542.40

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина (Инчен):
30x20cmx3, 40x30cmx3, 60x40cmx3, 70x50cmx3
Форма:
Во комбинација
Материјал:
Платно
Бренд Име:
svity
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Уште живот
Стил:
Апстракт
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Медиум:
мастило за
Обликот:
правоаголник

Избор на купувачот