НОВИ 12V СТАРТЕР МОТОРНИ 0 001 109 300 ЗА FIAT 33223
Ново

НОВИ 12V СТАРТЕР МОТОРНИ 0 001 109 300 ЗА FIAT 33223

DEN 5760.00

Во форма достапна за нарачката

НОВИ 12 V СТАРТЕР МОТОРНИ 0 001 109 300 ЗА FIAT 33223
1. Единица излезна моќност : 2.0 KW Г.С. 12 V 9 T
2. Ротација : Г.С.
3. Нето Тежина : 6 KG
Гаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 1-15days според количината Референца OEM : ЗА BOSCH 0001109300 ЗА BOSCH 0001109301 ЗА BOSCH 0986021640 ЗА BOSCH 2164 ЗА CITROEN 5802 AQ ЗА ДАФ 1524014 R ЗА DELCO 8000320 ЗА FIAT 1347058080 ЗА FIAT 71789529 ЗА IVECO 551959670 ЗА ЛУКАС LRS02223 ЗА ЛУКАС LRS2223 ЗА PEUGEOT 5802 AQ Примена : ЗА FIAT ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ од СТРАНА на ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea. Weclome можете да ја посетите нашата компанија, да има повеќе win-win соработка.

Главните својства

Осветленост Дел Број:
0 001 109 300
Објектот Должина:
20
Објектот Висина:
15
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
7KG
Специјални Функции:
Стартер
Производителот Дел Број:
0 001 109 300
Поставување на Возило:
моторот
Бренд Име:
HNROCK
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
15
Другиот Дел Број:
0 001 109 300
Напон:
12v
моќност:
2.0 KW
Заби:
9T

Избор на купувачот