Секси Транспарентен Мрежа Фустани Жените Едно Парче Партија Гроздобер Птици Печатени Vestidos Mujer Долг Ракав Femme Облека Се Облекуваат Долго 2017
Ново

Секси Транспарентен Мрежа Фустани Жените Едно Парче Партија Гроздобер Птици Печатени Vestidos Mujer Долг Ракав Femme Облека Се

DEN 2577.00
DEN 3628.80

Во форма достапна за нарачката

Големина На Лист Големина
Рамо
(cm)
Должина На Ракав
(cm)
Биста
(cm)
Половината
(cm)
Вкупна Должина
(cm) S 35 52 80 66 118 M 36 53 84 70 L 118 37 54 88 74 118 XL 38 55 92 78 118 ве Молиме оставете 1-2 разликува поради прирачник за мерење , ви благодариме.(Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm =0.39 инчи) Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покаже малку поинаква на вашиот компјутер ,од набљудувачите не се калибрира истиот

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Материјал:
Lanon,Mesh
Стил:
кинески стил
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Вез
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
О Деколте
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
WD004
Пол:
Жените
Бренд Име:
YL
Големина:
S M L XL
боја:
Морнарица
Надворешен Материјал:
Mesh + Lanon
Поставата:
Lanon
Печати:
Печатени Птици
Стил:
Harajuku Стил Ретро Етнички
Содржина:
1 X Фустан

Избор на купувачот