Бесплатен превозот Фабрика директно продажба 100PCS/МНОГУ свадба корист Смола Едрилица место за држачот корист
Ново

Бесплатен превозот Фабрика директно продажба 100PCS/МНОГУ свадба корист Смола Едрилица место за држачот корист

DEN 4902.00
DEN 5328.00

Во форма достапна за нарачката

Бесплатен превозот Фабрика директно продажба 100 PCS/МНОГУ свадба корист Смола Едрилица место за држачот корист
партијата на подарок : место за држачот
боја : бела сина
Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно)
тема : љубов
материјал : смола
облик : плови кораб
Испловија со нашите Океанот Сина и Бела Смола Плови Кораб Место Карта сопствениците на прекрасна плажа или било кој друг надворешен свадба дестинација. Вашите гости ќе бидат соодветно импресиониран со оваа наутички тема на Сина и Бела боја со овие симпатична малку Плови Кораб Место Карта Сопствениците.
Идеален за nautically плажа тематските свадби Овие поставен малку Плови кораб Место карта сопствениците мерка 4" високи и се исто така погодни за белешки, фотографии и седење аранжмани и се исто така совршени за бебето тушеви.
Ако овој објект има различна боја или дизајн и ќе не остави порака кој сакате, ние ќе испорака по случаен избор.
PS : Увозни давачки, даноци и давачки кои се на купувачот одговорност и не се вклучени во точка цена . Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава пред купување за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат.
[Забелешка] : Пред цел, почитувани, pls љубезно ве молиме да проверите дали вашата адреса за е оддалечена област, ако Оддалечена Област , тоа треба да се додаде НАС$30 за далечински област испорака полнење, однапред ви благодариме!!!
фото :

Главните својства

Повод:
Денот на мајката,Роденден,Забава,Куќа се Движат,Венчавка,Денот на Вљубените,Децата Ден,Годишнина,Нова Година,Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста,Божиќ
Шема:
Срцето
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
ww
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc

Избор на купувачот