2018 Пролет, Есен Нови корејски Голема Големина на Жените Тексас Фустан Ретро Лабава со Долги Ракави Цветни Фустани и Женски Vestdios z634
Ново

2018 Пролет, Есен Нови корејски Голема Големина на Жените Тексас Фустан Ретро Лабава со Долги Ракави Цветни Фустани и Женски

DEN 2144.00
DEN 4123.20

Во форма достапна за нарачката


Големина на Информациски(Единица : cm)Големина на Табелата(cm) : 1cm= 0.40 инчен
Големина
Должина
Биста
Рамо
Sleeve
М
101
98
38
61
L
102
102
39
62
XL
103
106
40
63
2 XL
104
110
41
64
Becauseit е мери со рачно изработени, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување,
Ако не сте сигурни за големината,ве молиме известете ја вашата тежина, висина,биста, половината, колковите и сл информации,ние ќе ви даде некои совети. Совети : Почитувани купувачот,Ако сте од руската Федерација, ве молиме оставете ги вашите име и презиме и адреса, вклучувајќи вашата држава и град кога ќе го поставите цел, во спротивно вашиот пакет ќе се вратам на нас, тогаш нема да добијат. Ви благодариме за вашето разбирање. Pls Забелешка : сликите се земени од вистинските производи. Но, поради различни светлина и го следат амбиент. Мали боја разлика можеби постоеле.
Пратката 1.Светот Превозот.(Освен APO/FPO) 2.Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост. Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно. Ако сакате да примите објект порано,можете да изберете Изразуваат(како на пример, EMS,DHL,Fedex и така натаму)кога ќе го поставите цел,но на товарни тарифи ќе се плаќаат од ваша страна, се надевам дека ќе можат да го разберат. 3.Предмети се испраќаат преку Кина пост.Повеќето земји ќе успешно доставен во рок од 20-60 работни дена, што е нормално,тогаш понекогаш руската Федерација и Бразил ќе биде потребно повеќе време за пристигнување, pls не грижете се за тоа,само се чека paitently за неговото доаѓање.потоа, ако не ја прими пратката по време на испорака ние и ветуваме, pls слободно контактирајте со нас,ние ќе се потрудиме да ви помогне. 4.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,па ако има и други барања,ве молиме испратете ни порака за да ги споделите со нас пред да се брод надвор, во спротивно било увозни давачки или такси се ваша одговорност. Ви благодариме за вашето разбирање однапред. 5.За Интернет продавница сопственикот/Мало,ние исто така нудиме пад на превозот со вашите клиенти.
Повратни информации политика
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детални ratingof вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $1 ПОПУСТ за вашата следна цел. 2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние will100% slove било проблем за вас. 3.Потоа, ако имате било какви сугестии на нашите производи pls се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние ќе се потрудиме да се подобри тоа, вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред и постојано подобрување на нашите услуги.
Ви благодариме за ur цел во нашата продавница, се надевам дека ќе имате добро искуство, имаат убав ден!!

Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
2018 пролет, есен женски фустан
Деколте:
О Деколте
Стил:
Гроздобер
Фустани Должина:
Средината На Теле
Бренд Име:
YAGENZ
Sleeve Стил:
Редовни
Сезоната:
Пролет
Декорација:
Џебови
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Половината:
Природни
Силуета:
А-Линија
боја:
Сина
Големина:
M L XL XXL
Пол:
жени,женски.дама,девојки,жена,femme
Стил:
мода,корејски,секојдневен,гроздобер,ретро
година,seaosn:
2018 Пролет Лето Есен

Избор на купувачот