Замена на проектор светилка ELPLP39 V13H010L39 со Станбен за Epson проектот за модернизација на образованието-TW1000 проектот за модернизација на образованието-TW2000 проектот за
Ново

Замена на проектор светилка ELPLP39 V13H010L39 со Станбен за Epson проектот за модернизација на образованието-TW1000 проектот

DEN 1307.00
DEN 1390.56

Во форма достапна за нарачката

Нашата предност :
1,Ние гарантираме дека сите LUMENS компатибилен светилки се инсталирани со ОРИГИНАЛНИ ГОРИЛНИЦИ внатре, па тоа ќе имаат најдобри перформанси.
2,Во исто време, ние сме 6 месеци гаранција за светилки. Ние се продаваат многу проектор светилки на нашите clents од сите делови на светот со добра репутација.
Светилка за : V13 H010 L39, ELPLP39
Се работи за : Epson Powerlite Про КИНО 1080, Epson ELPHC200, Epson Powerlite 810, Epson ДОМА КИНО 1080, Epson Powerlite 810 P, Epson Powerlite Про КИНО 810, Epson проектот за модернизација на образованието-TW2000, Epson Powerlite Про КИНО 1080 HQV, Epson проектот за модернизација на образованието-TW700, Epson проектот за модернизација на образованието-TW980, Epson Ансамбл HD 1080, Epson Powerlite Про КИНО 1080 УБ, Epson ДОМА КИНО 720, Epson проектот за модернизација на образованието-TW1000, Epson Powerlite 720, Epson V11 H244020, Epson V11 H289020, Epson ДОМА КИНО 1080 UB, Epson Powerlite Про КИНО 810 HQV, Epson ELPHC100, Epson Ансамбл HD 720. итн
Испорака : 1-2 работни дена
Светилка живот : 2000-3000 часа
Гаранција : 180 денови
Q1 : Како можам цел светилки?
А1 : Ние нудиме на нашата веб страница, aliexpress. Ако добиете сомнежи, ве молиме контактирајте го нашиот најдобар saleswoman.
Q2 : Како е квалитетот на вашиот светилки?
А2 : имаме 100% оригинални, со ист квалитет како вашиот оригиналот. И Lumens ОЕМ, исто така, има одличен
перформанси.
Q3 : Кога ќе се направи исплата, колку далеку може да се добие на светилка?
A3 : Ние брод на истиот ден ќе добиеме некоја цел.3-5 дена само, светилка ќе достигне до вашиот дом.
П4 : како методи на плаќања не Lumens прифати?
A4 : да ја прифатиме TT банкарски трансфер, Western Union, Paypal, Master Card, Кредитни картички.
П5 : Што е Гаранција за светилки?
А5 : За светилки,имаме 6 месеци гаранција.Ако има проблеми со квалитетот на нашата страна се случи во овој период ,
ние ќе преземе во врска со превозот на трошоците и replacemen т.
Q6 : Ако јас не плаќање, како можам да бидете сигурни дека вашата компанија ќе ја испрати на светилки надвор?
A6 : Lumens Светилка е 7 години златна снабдувач. Ние сме Трговија Уверување снабдувач на alibaba, со оваа Трговија Уверување, ти си опфатени за : за време На испорака и Пред испорака квалитетот на производот.

Главните својства

Бренд Име:
LUMENS&ОЕМ
Број На Модел На:
ELPLP39
Долг Животен Век:
висока осветленост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Светилка Живот:
2500-3000H
Тип На Светилка:
Competible голи светилка со домување
Warrranty:
180 дена
испорака:
1-2 работни денови
Се работи за epson:
ПРОЕКТОТ ЗА МОДЕРНИЗАЦИЈА НА ОБРАЗОВАНИЕТО-TW1000, ПРОЕКТОТ ЗА МОДЕРНИЗАЦИЈА НА ОБРАЗОВАНИЕТО-TW2000, ПРОЕКТОТ ЗА МОДЕРНИЗАЦИЈА НА ОБРАЗОВАНИЕТО-TW700, ПРОЕКТОТ ЗА МОДЕРНИЗАЦИЈА НА ОБРАЗОВАНИЕТО-TW980. итн
Светилка модел:
ELPLP39, V13H010L39

Избор на купувачот