CACAZI само напојува безжична врата копчето водоотпорен без батерија вратата бел ЕУ НИ велика БРИТАНИЈА plug 120M оддалечена 38 ѕвони на врата свири
Ново

CACAZI само напојува безжична врата копчето водоотпорен без батерија вратата бел ЕУ НИ велика БРИТАНИЈА plug 120M оддалечена

DEN 660.00
DEN 1295.04

Во форма достапна за нарачката


Овој предмет има 3 вида на built-in приклучок на располагање.(ЕУ plug /велика БРИТАНИЈА plug /НИ приклучок)Ние ќе ги обезбеди соодветните конверзија адаптер додека можете да изберете на вратата на АУ приклучокот.
modname=ckeditor
Вратата модел : V027 G
Работен опсег : 120 M(отворен простор)
Јачина на звук : 3 нивоа(може да се прилагоди за да го исклучите)
Тонови на ѕвонење : 38 компјутери
Предавателот големина : 77*45*25mm
Примачот големина : 95*55*25mm
Примачот plug-in 110-220 V домашен штекер.
Примачите Оценет напон : AC 110 V-220 предавателот е напојувани (Нема потреба батеријата)
V027 G-1 × 1 :
1*врата предавателот
1*врата приемник
1*двоен двострано лента
1*завртки
V027 G-1x2 :
1*врата предавателот
2*врата примачите
1*двоен двострано лента
1*завртки
V027 G-1x3 :
1*врата предавателот
3*врата примачите
1*двоен двострано лента
1*завртки
Музика копче за Јачина на звук
Индикатор светлина

Главните својства

Приклучок Тип:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Тип:
Doorbells
Извор На Енергија:
Напојувани,AC
Број На Модел На:
V027G
Врата Тип:
Безжичната
Бренд Име:
CACAZI

Избор на купувачот

12V Жичен dingdong Врата
Ново
12V Жичен dingdong Врата
Во форма достапна за нарачката
DEN 110.00
Класификација на производот: