Плетени Длабоко V Вратот Bodycon Жените Се Облекуваат За Есен Зима Завој Жешки Секси Дното Gown Партија Женски Облека Дама Солидна Домот Vestidos
Ново

Плетени Длабоко V Вратот Bodycon Жените Се Облекуваат За Есен Зима Завој Жешки Секси Дното Gown Партија Женски Облека Дама Солидна

DEN 705.00
DEN 993.12

Во форма достапна за нарачката


Големина На Лист Големина
Должина На Ракав
(cm)
Биста
(cm) Рамо
(cm) Должина
(cm) се Однесуваат Висина (cm) се Однесуваат Тежина (kg) S 58 86 / 83 / / М 59 90 / 84 / / L 60 94 / 85 / / XL 61 98 / 86 / / XXL / / / / / / ве Молиме оставете 1-2 разликува поради прирачник за мерење , ви благодариме.(Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm =0.39 инчи) Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покаже малку поинаква на вашиот компјутер ,од набљудувачите не се калибрира истиот

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
YL
Материјал:
Полиестер,Акрилик
Стил:
Секси & Клуб
Силуета:
Молив
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Зима
Број На Модел На:
WLS132
Пол:
Жените

Избор на купувачот