KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35372 BMP-3 пешадиски борба против автомобил рано бран одбор (трубач 00364)
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35372 BMP-3 пешадиски борба против автомобил рано бран одбор (трубач 00364)

DEN 1316.64

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот