Висок Квалитет 5.8 GHz 360Degree 220 V/AC-240V/AC Микробранова Сензор Прекинувач За Светло Контрола Микробранова Индукција Дома Светлина се Префрлите
Ново

Висок Квалитет 5.8 GHz 360Degree 220 V/AC-240V/AC Микробранова Сензор Прекинувач За Светло Контрола Микробранова Индукција Дома

DEN 571.20

Во форма достапна за нарачката


5, Царинската такса, ракување бесплатно, поштенски и осигурување не се вратени.
Работен Напон : 220 V/AC-240 V/AC
Откривање Спектар : 360°
Откривање на Далечина : 1-8m (радиус) прилагодлива
HF Систем : 5. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. (Прилагодливи)
Инсталација : Внатрешна, Таванот Планината
Потрошувачка На Енергија :
Номинална Оптоварување : 1200 W (блескаво светилка)
Работна Температура : -15℃ ~ 70℃
Димензија : 95*95*42 мм
1 X Микробранова Сензор се Префрлите на Превозот
1, ќе испрати предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Плаќање
1, прифаќаме Aliexpress Зачувам вклучувајќи плаќање со Visa Кредитни картички, Master Card Кредитната Картичка, Western Union и други опции за исплата. Ние ќе се обидеме потрудиме да го обезбеди најдоброто решение .
3, Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е(се) оштетени за време на испорака.
2, Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји и други фактори. Патем, неговото откривање спектар, времето на задоцнување и осветлување чувствителни се, исто така, прилагодливи, можете истите да се прилагодат за да одговараат на вашите сопствени потреби.
4, Ние не може да го прифати вашето враќање без информирање со нас однапред .
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$9. Можете да изберете да одговараат на вашата исплата. Ние ќе ви помогнеме да се врати и реконструкција на објектот. Тоа е совршен избор, ако сакате да го ажурирате вашиот светлина се префрлат на automatical switch. Таа има широк откривање спектар 1-8m и 360°. радар
Времето на Задоцнување : 8s ~ 12 мин. Услуга
30 Дена Гаранција За Враќање На Парите :
1, Ако не сте задоволни со точка купени од нас, ве молиме да не информирате(via e-mail, порака) во рок од 30 дена од денот на приемот на стоката.
3, треба да се очекуваат високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.
2, Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригиналното пакување, со сите компоненти и додатоци се вклучени и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ нас со превозот на следење на број и причината за враќање. Тоа е заштеда на енергија switch.
Не е како Глас префрлување, допрете го прекинувачот, ова е многу подобро и Интелигентни.8 GHz 360 Degree 220 V/AC-240 V/AC Микробранова Сензор Прекинувач За Светло Контрола Микробранова Индукција Дома Светлина се Префрлите

Оваа микробранова сензор префрлете се усвојува микробранова сензор мувла со висока фреквенција електро-магнетни бранови (5.99
wy-приклучок-крај
Висок Квалитет 5. Кога се влегува откривање поле, тоа ќе се сврти на светлината одеднаш и автоматски да се идентификуваат и дење и ноќе.
Снабдувач Гаранција :
Ние нудиме една година гаранција производство е ограничена гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети оштетени од злоупотреба, злоупотреба, занемарување или несреќа по приемот) Повратни информации
1, за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
2, ве барање можете да ве молиме не остави негативни повратни информации или да се отвори било случај пред да контактирате со нас, ако не сте примиле пакетот за некое време или не сте задоволни со нашата објект по прими. Ние ги користиме вашите Aliexpress адреса како превозот адреса, ве молиме да ја потврдите адресата пред да плаќаат.
2, Плаќањето мора да се примени во рок од 3 дена по ставен на ред.

Главните својства

Бренд Име:
ELESECUR
Број На Модел На:
SK-700 Микробранова Сензор Прекинувач За Светло Контрола Микробранова Индукција

Избор на купувачот