Висок квалитет линија тема threader dangle обетки tassel жица барови мушка rolo синџир обетки долго должина за жени
Ново

Висок квалитет линија тема threader dangle обетки tassel жица барови мушка rolo синџир обетки долго должина за жени

DEN 191.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
тема синџир обетки
Бренд Име:
IDESTINY
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Кубен Циркони

Избор на купувачот