модерната кристално стакло pendant светлина персоналните хотел aisle вила кафуле еден главата droplight
Ново

модерната кристално стакло pendant светлина персоналните хотел aisle вила кафуле еден главата droplight

DEN 4644.00
DEN 6635.04

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
L
Бренд Име:
DEEVOLPO
Е Светилки Вклучени:
Yes
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Извор На Енергија:
DC
Напон:
24V
сертификација:
CCC
Извор На Светлина:
Флуоресцентни
Стил:
Модерна
База Тип:
2G11
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
5-10square метри
Материјал:
Кристално
Број на извори на светлина:
10
Техника:
Gilding
Место:
Салон
Тип На Објект:
Pendant Светла
3 c автентикација делови:
фиксен
3 c автентикација компонента модели:
Општи светилки и фенери лустерот/E27 светилка носителот
Број на извори на светлина:
1
Тип на светилки и фенери форма:
Други различни droplight
Бројот на светилка носителот:
1
Зрачењето Област:
5 ㎡
Гарантен период:
3 Години

Избор на купувачот