Добро душеци! Обичај посебен автомобил патосници за Десната Рака се Вози Nissan Juke -2010 водоотпорен не се лизга теписи,Бесплатен превозот
Ново

Добро душеци! Обичај посебен автомобил патосници за Десната Рака се Вози Nissan Juke -2010 водоотпорен не се лизга теписи,Бесплатен

DEN 8065.00
DEN 13008.00

Во форма достапна за нарачката


Обичај посебен автомобил патосници за Десната Рака се Вози Nissan Juke
1.Боја Опис :
Боја 1 : Црна
Боја 2 : Беж
Боја 3 : Браун
Бојата 4 : Темно Кафеава Боја
Боја 5 : Црна со беж бода
Боја 6 : Црна со црвени конци
Боја 7 : Црна со сини бода
Боја 8 : Вино црвено
2.Детали за производот :
3.Автомобил модел Опис :
Здраво пријатели,кога ќе цел, треба да оставите порака да ни каже : на вашиот автомобил модел , тогаш ние ќе ја испрати овој производ за вас според вашите потреби и барања,ви благодариме!

Главните својства

Боја Име:
Црна, беж, вино црвено, црно, со беж, Кафена, црна со црвена, Темно кафена, црна со сина
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Nissan Модел:
Juke
Juke-Година:
2012,2014,2013,2015,2011
Патосници Тип:
Мат Кожа
Пополнување Материјал:
Природни Влакна
Објектот Висина:
35
Материјал Тип:
вештачка кожа
Објектот Должина:
135
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Специјални Функции:
носат-отпор ,трајни ,водоотпорни ,Лесно да се исчисти,не се лизга
Објектот Тежина:
3kg
Бренд Име:
RUIRI
Објектот Ширина:
60
Име На Модел:
RHD-juke-004
Производот Количина:
2 реда теписи (5 седишта за во автомобил патосници)

Избор на купувачот