2017 Нови Ретро Облекуваат Жените Мода Лето Суд Стил Чипка Принцеза Pleated Партија Фустан Со Појас
Ново

2017 Нови Ретро Облекуваат Жените Мода Лето Суд Стил Чипка Принцеза Pleated Партија Фустан Со Појас

DEN 729.00
DEN 767.52

Во форма достапна за нарачката

Жените Мода Лето Суд Стил Ретро Чипка Принцеза Pleated Skirted Партија Вечер Фустан
Карактеристики :
Состојба : 100% Сосема Нов!!
Боја : Беж
Материјал : Чипка + Chiffon Големина : Азија Големина S M L XL. 1cm=0.3937".
Напомена : Азија големина обично е помала од западен големина, така бидете сигурни дека ќе имаат селектирани следниве големина на табелата пред купување : (ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение).
Азија Големина
Рамо
Биста
Половината(Може да се поместуваат)
Должина
S
32cm/12.59
78cm/30.70"
64cm-82cm/25.19"-32.28"
82cm/32.28"
М
33cm/12.99
80см/31.49"
66cm-84cm/25.98"-33.07"
84cm/33.07"
L
34cm/13.38
82cm/32.28"
68cm-86cm/26.77"-33.85"
86cm/33.85"
XL
35cm/13.77"
84cm/33.07"
70cm-88cm/27.55"-34.64"
88cm/34.64" Пакетот вклучува : 1 x женски Фустан со Појас (Други додатоци не вклучувајќи)
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме!
1. Ние прифаќаме Зачувам, кога направи плаќање преку користење на Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка. Пари е објавен за нас откако ќе се потврди испорака.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
2. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
1,Што обезбеди 3 месеци гаранција. Датумот почнувајќи од купувачите се потврди приемот на стоката. Во гарантниот период, доколку постојат проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас.
2. Неправилно го користи или вештачки оштетување на предмети, ние не ќе биде одговорен за гаранција. Поштенски одговорни за купувачот. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека
се нашата адреса и напишете "подарок" за испорака на состојба. Ве молиме користи редовна поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
1, ве Молиме пратете на вашите прашања, да се распрашува и жалби до нас. Ние ќе ви даде одговор во 2 работни дена и решавање на проблемите.,
2,Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме благодарни за можноста да се реши проблемот пред прибегнување кон повратни информации.
3, Ако ви се допаѓа предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас,и ние ќе го прават истото за вас. Благодарение толку многу

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Крпеница
Сезоната:
Пролет
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Пеперутка Ракав
Бренд Име:
bobibla
Половината:
Империја
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Број На Модел На:
1010
Стил:
Краток
Силуета:
Pleated
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Sashes
Материјал:
Чипка.
Големина:
Asian Size S M L XL.
Тип:
Се облекуваат
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Ткаенина Тип:
Worsted
Боја Стил:
Природна Боја

Избор на купувачот