MUKU Гитара Додатоци комплет Силикони Fingertip Заштитници Гитара Прст Додатоци Fingerstall Полна големина&Гитара Прст ги Собереш Ple
Ново

MUKU Гитара Додатоци комплет Силикони Fingertip Заштитници Гитара Прст Додатоци Fingerstall Полна големина&Гитара Прст ги Собереш

DEN 294.00
DEN 391.68

Во форма достапна за нарачката


st
Почитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Бејтс Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви даде
некои ВЕТУВАЊЕ!
1 . Откако ќе го испрати пакетот и осигурете се дека не ја добиете вашата пакети, ние ќе ви ги даде сите наплата.
Дури и ако испораката истек на време, ние се уште може да наплата со вашата paypal сметка, па може да се продавница тука без да се грижиш за губење на пари.
2 . Ако производот што го добив имате било какви проблеми , ве молиме пишете ни маил или да ни оставите порака, пред да се даде спор или негативни повратни информации, па можеме да се справиме со тоа што е можно побрзо и поефикасно.
Ве молиме да се увери на шопинг во нашата Бејтс Music store и уживајте!!!
1. Вашите пари се плаќа за Aliexpress.com, откако ќе ја прими стоката, Aliexpress.com ќе даде пари на нашата сметка .И ако ние се согласуваме да се врати парите е Aliexpress даде тоа за вас, премногу. Значи, ова е безбедно ЗАЧУВАМ УСЛУГА.
2. Можете да го направите уплатата за вашата нарачка од страна на Кредитна Картичка, Пари Booker, Пари Грам, Банката T/T, Western Union, итн.
1.Бродот време зависи од купувачот царинење време или други фактори како времето или местото на дестинација.Ако сте виделе на пакет пристигна на вашето место, можете да проверите со царинските или локалните поштата, па можете да добиете на стоки наскоро.
2.Нормално време на испорака со различни изразат компанија.
EMS : Проценето време на испорака 5-10 работни денови
Кина пост воздух mail : Проценето време на испорака 15-45 работа дена
e Packet : Проценето време на испорака 5-10 работни денови,и бродот на НАС само
Posti Финска : Проценето време на испорака 10-30 работни денови, и бродот на руската Федерација и Белорусија само.
Ali Express Стандард за испорака : Проценето време на испорака 15-45 работа дена
Хонг Конг Пост Воздух Mail : Проценето време на испорака 15-45 работа дена
Сите други изразува сакате , можете да не контактирате.
Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој кој има заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.
1.Доколку ви се допаѓа нашата предмети , ве молиме да ни даде Пет ѕвездички на повратни информации, и нека другите уживаат во тоа премногу.
2. Вашето мислење е многу важен за нас , доколку сте незадоволни со тоа , ве молиме контактирајте ме првиот наместо да се даваат негативни повратни информации, и на овој начин можеме да се справиме со тоа поефективни.
3. Ние ќе им даде пет започнете повратни информации за секој убаво купувачот премногу.
4.Ве молиме да ни ме преку "МОЈОТ ПОРАКИ" или "Прашајте го Продавачот Прашања" ако имате било какви прашања во врска со нашата оглас или вашето купување.
Ние сме Бејтс Музика, ние сме професионални за музички инструмент, и ние ќе ги подобриме нашите производи и услугата за да биде подобро. Сите ние сакаме е да уживаат со музиката и нашите инструменти.
Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака преку Контакт Сега. Нашиот одговор треба да ви стигне во 12 часот.

Главните својства

Бренд Име:
MUKU
Број На Модел На:
М-11
Тип:
аудио кабел

Избор на купувачот