Forevergracedress Вистински Фотографии Розова Долго Вечер Секси Фустан Без Ракави Лажичка Вратот Chiffon Beaded Формално Партија Gown Плус Големина
Ново

Forevergracedress Вистински Фотографии Розова Долго Вечер Секси Фустан Без Ракави Лажичка Вратот Chiffon Beaded Формално Партија

DEN 5164.00
DEN 7824.00

Во форма достапна за нарачката

Половината до подот со чевлите =___cm
5.
Можеби како што се :
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред да купите. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Напомена : Доколку сакате да нарачате овој фустан во custom size и прилагодено боја,можете да изберете по случаен избор на големина и боја кога ќе го поставите цел ,а потоа оставете порака за да нè на вашиот сопствен големина и боја .Според нашето искуство, Обичај проверете парцели од страна на случаен избор, за 0.
Ако треба да обичај се направи фустан, ве молиме да ни ги испратите на мерење на листата што следи :
1.Висина =___ cm (од врвот на главата до подот без чевли)
7. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.

Главните својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, Custom Size
Бренд Име:
Forevergracedress
Деколте:
Лажичка
Воз:
Понесете Воз
Вистински Слики:
Yes
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Beading,Кристално
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Половината:
Природни
is_customized:
Yes
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
C2017072007
Моден Елемент:
Backless
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани

Избор на купувачот